Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky výstavy

28. 9. 2013

Oblastní soutěž oraganizací mláďat králíků  2013  

 1. místo Žalany  761 bodů

 2. místo Česká Kamenice  756  bodů

 3.místo Česká Lípa 754,5 bodů      (strakáč v kolekci)

 4.místo Verneřice   754,5 bodů

 5.místo Boletice nad Labem  753 bodů

 6. místo Děčín  752 bodů

 7.místo Benešov nad Ploučnicí  751 bodů

 8. místo Osek  750 bodů

 9. místo Žitenice  744 bodů

10. místo Velká Bukovina  651 bodů

11. místo Unčín    0    (pouze 1 plemeno)




Okresní soutěž mláďat králíků 2013

1. místo Česká Kamenice   945 bodů

2. místo Boletina nad Labem   942,5 bodů

3. místo Verneřice   942 bodů

4. místo Děčín   939 bodů

5. místo Benešov nad Ploučnicí   937 bodů

6. místo Velká Bukovina    835,5 bodů




Čestné ceny Drůbež  2013

Kachny Indičtí běžci  modrožlutě divocí  94 b.   Řehák Roman

Kachny zakrslé bílé   95 b.  Končelová Eliška

Australky černé  93,5 b.   Andrle Jiří

Brahmánky žluté kolumbijské   95 b.  Roll František

České slepice zlatě kropenaté  94 b.  Záhora Vladimír

Hedvábničky zdrobnělé černé   95,5 b.  Martínek František

Hempšírky zdrobnělé měděně červené 94 b.   Vancl Zdeněk




Čestné ceny  Holubi 2013

Gigant modrý bělouš   95 b.   Ešner Josef

King bílý   95 b.   Köhler Jan

Moravský  pštros bělopruhý  94 b.  Piksa František

Modenka černá    95 b.   Kvapil Jaroslav

Český Stavák černý sedlatý   95 b.   Lopušan Milan

Čínský holub žlutý  95 b.  Kryštof Petr

Indický Pávík bílý   94 b.   Suchý Petr
 
Kapucín    94 b.  Kryštof Petr
 



 
Čestné ceny Králíci 2013
 
Francouzský Beran divoce zbarvený  95 b.  Kučera Ladislav
 
Francouzský beran železitý      377b.  Kučera Ladislav 

Velký světlý stříbřitý      378,5 b.   Navrátil Jaroslav

Velký světlý stříbřitý   95 b. Knížek Pavel

Činčila velká         376,5 b.   Jiskra Bedřich

Činčila velká      283,5 b. Pechanec Ladislav

Novozélandský červený   282 b. Kovář Jiří

Vídeňský bílý  376 b. Černý Rudolf

Vídeňský modrý  381 b.  Šíma Jiří

Vídeňský modrý  96 b. Horyna František

Český Strakáč černý  94 b.  Kuchyňka František

Aljaška  284,5 b.   Záhrubský Martin

Tříslový  černý  377.5 b.  Nachtmann  Josef

Ruský černý  94,5 b.  Hašlar Václav

Hermelín červenooký  95,5 b. Smejkal Luděk

Hermelín modrooký  94,5 b.  kovářová Tereza MCH

Stříbřitý černý  379 b.  Michel Jaromír

Stříbřitý černý  375,5 b. Vlasák Miloslav

Stříbřitý žlutý    381 b.  Záhrubský Martin

Stříbřitý modrý  376,5 b.  Pechanec Stanislav




 

p9284504.jpg