Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled ocenění

15. 11. 2013

celkem uděleno 78 ocenění

 

NEJLEPŠÍ MORČE VÝSTAVY     samec GANDALF Hladké aguti zlatá

                                                             klec č.1  96,5 b.         Eva Kozelnická

 

MORČE SMOLAŘ                samice Americký Teddy aguti stříbrná GITA

                                                klec č.91.   93 b.            Martina Kletečková

 

 

CHOVNÁ SKUPINA 1. MÍSTO    S3    388 b.  Rex červená-bílá

                                                                             Timea Kroftová

 

 

 

KOLEKCE MORČAT 1. MÍSTO   K3  388,5 b.  Rex červená-bílá

                                                                               Timea Kroftová

 

 

PÁR MORČAT 1 .MÍSTO  P11  194,5 b  Rex červená-bílá

                                                                    Timea Kroftová

 

 

 

PÁR MORČAT 2.MÍSTO   P13  192,5 b   Americký Teddy bílá tmavooká

                                                                    Anna Havlínová

 

 

 

PÁR MORČAT 3.MÍSTO   P5   192 b.   Hladké bílá červenooká

                                                                   Kateřina Kadlecová

 

 

MORČE SYMPAŤÁK  1.MÍSTO  196.  Aprilia MonRy   Skinny černá s

                                                                  s bílou       Sandra Miklíková

 

                                       2.MÍSTO   187. Simča z Aldringenu  Hladké aguti-

                                                                  stříbrná          Michaela Patková                  

                                                                  

                                       3.MÍSTO  179.   Seti z Boleradic  Peruánec oranžová- 

                                                                   bílá               Natálíe Maroušková

 

MAZLÍK     1. MÍSTO  199.  99,5 b  Elemyn Nathalis gen.skinny černá s

                                                            bílou                 Natálie Maroušková

                     

                    2.MÍSTO    202.  99,5 b  Wizard z Troje gen. skinny lux

                                                            černá                    Lucie Hladová

                   

                    3.MÍSTO   198.  99 b    Kaira Isobell  gen. skinny bílá-černá

                                                                                         Andrea Bugnová

                   

                    4.MÍSTO   200.  99b      Colorado Isobell gen.skinny černá-

                                                            bílá                      Andrea Bugnová 

 

                   5. MÍSTO  188.  98,5 b Davídek  Hladké aguti šedá s

                                                          krémovou            Timea Kroftová

 

HLADKÉ   BABY   1.MÍSTO    46.  96,5b    Eva Kozelnická

 

                                  2.MÍSTO   36.  96b        Kateřina Kadlecová

                               

                                  3. MÍSTO   31. 96b.      Lucie Hladová

  

                                  4. MÍSTO   13.  96b.     Kateřina Kadlecová

 

                                  5.MÍSTO    6.   96b.     Jana Krausová

                 

                   JUNOR  1.MÍSTO   12.   96,5b  Kateřina Kadlecová

 

                                  2.MÍSTO   10.  96b.    Robin Velner

 

                                  3.MÍSTO   18.  96b.    Kateřina Kadlecová

                 

                  ADULT  1. MÍSTO   1.   96,5b   Eva Kozelnická

                          

                                 2.MÍSTO    21.   96,5b. Robin Velner

 

                                 3. MÍSTO   30.   96b.     Tomáš Otava

 

                                 4.MÍSTO   38.    95,5b.   Kateřina Kadlecová

 

                                 5.MÍSTO   41.    95b.     Natálie Maroušková

 

 

HLADKÉ SATÉN  1.MÍSTO   23.    95b.     Natálie Maroušková

 

 

ANGLICKÝ CRESTED BABY 1.MÍSTO   72.   96,5b. Denisa Vítková

                                                   

                                                     2.MÍSTO   63.    96b   Ilona Mohelská

                                                    

                                                     3.MÍSTO    54.   96b.  Kateřina Kadlecová

                                    

                                   JUNIOR    1.MÍSTO   73.    97b.  Denisa Vítková

 

                                                     2.MÍSTO    57.   96,5b. Kateřina Kadlecová

                                     

                                                     3.MÍSTO    60.  96b.   Eva Kozelnická

 

 

                                   ADULT   1.MÍSTO   58.     96,5b. Denisa Vítková

 

                                                   2. MÍSTO  66.      95,5b.  Eva Kozelnická

 

                                                   3. MÍSTO  67.     95,5b.  Eva Kozelnická

 

AMERICKÝ CRESTED     1.MÍSTO      81.      96,5b.   Denisa Vítková

 

                                              2.MÍSTO     84.      96b.      Denisa Vítková

 

                                              3.MÍSTO    85.       95,5b.   Denisa Vítková

 

REX                 1.MÍSTO    90.     97,5b.   Timea Kroftová

 

                         2.MÍSTO    87.     97,5b.   Timea Kroftová

 

 

AMERICKÝ TEDDY  BABY  1.MÍSTO   98.  96b.       Anna Havlínová

    

                                                   2.MÍSTO   151.  95,5b.   Nikola Betková

 

                                                   3.MÍSTO   99.    95,5b.  Anna Havlínová

 

                                                  4.MÍSTO    121.  95,5b.   Jana Rodová

 

                                                  5.MÍSTO   122.   95b.      Jana Rodová

 

                                 JUNIOR  1.MÍSTO    94.    96,5b.   Anna Havlínová

 

                                                 2.MÍSTO   114.    96.b.    Petra Wimmerová

 

                                                 3. MÍSTO  100.    95,5b.  Anna Havlínová

 

                                                 4.MÍSTO   96.     95,5b.   Eva Lochovská

 

                                                 5. MÍSTO  116.   95,5b.   Petra Wimmerová

                            

 

                                ADULT  1. MÍSTO  103.    97b.    Nikola Betková

 

                                                2.MÍSTO   97.     96,5b.  Anna Havlínová

 

                                                3.MÍSTO  125.     96b.    Jana Rodová

 

                                                4.MÍSTO  145.   95,5b.   Nikola Betková

 

                                                5.MÍSTO  147.   95,5,b.  Nikola Betková

 

AMERICKÝ TEDDY SATÉN     1.MÍSTO   neuděleno  (absence)

 

ROZETA           1.MÍSTO      neuděleno (absence)

 

 

ŠVÝCARSKÝ TEDDY   1. MÍSTO   161. 95,5b.  Eva Lochovská

 

 

ŠELTIE               1. MÍSTO     163.    96b.     Olga Ziková

 

                            2. MÍSTO     162.    95,5b.  Natálie Maroušková

 

CORONET         1. MÍSTO     neuděleno (absence)

 

PERUÁNEC  BABY  1.MÍSTO   171.  95b.   Olga Ziková

 

                    JUNIOR  1.MÍSTO   168.  96,5b.  Milan Škoda

                                   

                                    2.MÍSTO   169.   95b.   Olga Ziková

 

                                    3. MÍSTO  172.   95b.   Milan Škoda

 

                    ADULT  1.MÍSTO   167.    96,5b.  Milan Škoda

 

 

TEXEL   1.MÍSTO      180.     96b.      Eva Šetinová

 

 

MERINO  1.MÍSTO    181.  95,5,b.     Šárka Hájková

 

 

ALPAKA  1.MÍSTO    182.   96b.     Milan Škoda

 

 

CUY   1.MÍSTO      183.  94b.    Kristýna Binderová

 

 

BALDWIN   1.MÍSTO     207.   97b.  Timea Kroftová

 

 

SKINNY   BABY 1. MÍSTO    224.   96,5b.  Andrea Bugnová

 

                              2. MÍSTO     220.  96b.     Lucie Hladová

 

                              3. MÍSTO    213.   95,5b.   Jana Hiršlová

 

               JUNIOR  1.MÍSTO   211.    97,5b.  Jana Hiršlová

 

                               2.MÍSTO   212.    96b.    Zuzana Nováčková

 

               ADULT  1.MÍSTO   219.    96,5b.   Lucie Hladová

                             

                               2.MÍSTO   222.    94b.   Monika Rychterová